Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Вчора дорожники ремонтували 6 автошляхів, сьогодні роботи продовжуються

Вчора дорожники ремонтували 6 автошляхів, сьогодні роботи продовжуються

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з капітального, поточного середнього ремонту та ліквідації ямковості.

Так, вчора на трасі Львів – Тернопіль в межах населеного пункту  Озерна влаштовано 1200 тонн гарячого асфальтобетону вирівнюючим шаром. На обході Зборова шляховики продовжують виконувати фрезерування дорожнього покриття.

На дорозі Бучач – Чортків – Скала-Подільська виконувались підготовчі роботи до капітального ремонту шляхопроводу.

880 м2 ямковості ліквідували вчора шляховики за допомогою ін’єкційно-струменевого методу на дорогах Тернопіль – Скалат – Жванець та Бучач - Пилява. На останній, також, влаштували 180 тонн вирівнюючого шару асфальтобетону.

На дорогах Порохова – Космирин та Гримайлів – Яблунів (Хоростків) влаштовано 650 тонн (350 та 300 тонн відповідно) гарячого асфальтобетону вирівнюючим шаром.

Сьогодні продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на дорозі Львів – Тернопіль (обхід Зборова, селоОзерна) та автошляху Гримайлів - Яблунів.  

Ліквідація ямковості триває на дорогах Бучач – Пилява, Тернопіль – Лозова та Татарів – Косів – Коломия.

Тривають підготовчі роботи до капітального ремонту мосту у Скала-Подільській.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей спричинених ремонтними роботами. А також бути уважними та дотримуватись безпечної швидкості руху на ділянках ремонту.