УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Чернівецька область

В Державному агентстві автомобільних доріг України підводять перші підсумки ремонтно-будівельного сезону 2019. Чернівецька область

Керівники Служб автомобільних доріг в областях доповіли про хід виконання робіт з капітальних та поточних середніх ремонтів.

На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань сформовано пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів та проєктування на 2020 та наступні роки з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу. Такі плани будуть узгоджені із зацікавленими міністерствами та організаціями.

Окрема увага була приділена штучним спорудам, особливо тим, що перебувають у незадовільному експлуатаційному стані.

У 2019 році в Чернівецькій області основним об’єктом капітального ремонту була дорога М-19 Доманове (на м. Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече (на м. Бухарест), під'їзд до МАПП «Порубне», яка веде до кордону з Румунією та є часиною Європейського автомобільного маршруту E85.

Також роботи проводились на автошляху Н-03 Житомир-Чернівці, що сполучає Житомирську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

Крім того, впродовж ремонтно-будівельного сезону ремонти тривали на дорогах:

- Р-62 Криворівня-Усть-Путила-Старі Кути-Вижниця-Сторожинець-Чернівці;
- Р-63 /Н-03/-Вартиківці-КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці»;
- Т-26-01 Чернівці-Вашківці-Путила-КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт»;
- Т-26-02 Чернівці-Заставна-/М-19/.