Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » У зв'язку з примхами погоди шляховики області пильнуть дороги краю цілодобово навіть у вихідні дні

У зв'язку з примхами погоди шляховики області пильнуть дороги краю цілодобово навіть у вихідні дні

Перепади температури з «+» у світлу пору доби на «-» у вечірній та нічний час додали роботи шляховикам. Аби забезпечити безпечний та безперебійний проїзд автошляхами державного значення, у ніч з п’ятниці (7 грудня) на суботу (8 грудня) та з суботи (8 грудня) на неділю (9 грудня), залучено техніку підрядних організацій.

На замовлення обласної дорожньої служби для посипки доріг протиожеледною сумішшю виїхало 94 спецмашини з яких – 62 плужні та піскорозкидачі. Особливу увагу шляховики приділили місцям підвищеної небезпеки (спуски, підйоми, круті повороти).

Наразі техніка шляховиків знаходиться у черговому режимі, а в разі негоди – виїде на автошляхи краю.

Вкотре нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію області.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.