Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Шляховики завершили капітальний ремонт дорожнього покриття у Бережанах (фотозвіт)

Шляховики завершили капітальний ремонт дорожнього покриття у Бережанах (фотозвіт)

Мова йде про першу чергу – 1,3 кілометра проїжджої частини. Замість бруківки тут влаштували  рівненьке асфальтобетонне покриття з укріпленою основою.

Завдяки  підтримці Тернопільської облдержадміністрації Служба автомобільних доріг області приступила до ремонту автошляху ще влітку.

За результатами процедури тендерних закупівель з капітального ремонту ділянки дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка в місті Бережани підрядною організацією визнано ТзОВ «Техно-Буд-Центр».  

Роботи дорожники розпочали в середині серпня, а вже на початок листопада завершили  перевлаштування комунікацій (водопостачання, газопровід, зв'язок, каналізація), ремонт  проїжджої частини з укріпленням основи та двома шарами покриття, встановили бордюр та облаштували три зупинки громадського транспорту.

На сьогодні до завершення йдуть роботи з влаштування пішохідних доріжок бруківкою. Для нанесення розмітки шляховикам знадобиться ще декілька погожих днів.
Нагадаємо, що дорога в місті Бережани зруйнувалася через кілька причин – це і перевантажені фури, й самовільне та неякісне прокладення міських комунікацій.