Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Протягом ночі на дорогах Тернопільщини працювала техніка шляховиків (фото, відео)

Протягом ночі на дорогах Тернопільщини працювала техніка шляховиків (фото, відео)

Станом на 6:30 у кожному районі Тернопільщини проїзд забезпечений у повному обсязі.

 «Надання безпечного проїзду – головне наше завдання. Тож не зволікаємо. Посипку та розчищення розпочали вчора з 11 години вечора», – коментує начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

На замовлення обласної дорожньої служби для оперативного подолання наслідків снігопаду задіяно техніку підрядних організацій ДП «Тернопіьський облавтодор», ТзОВ «Техно-Буд-Центр» та ТзОВ «Авакс-Проф». Загалом протягом ночі на дорогах працювало 96 одиниць техніки, з яких  63 – піскорозкидачі. 66 шляховиків виконали ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти).

Наразі дорожнє покриття по мережі доріг Тернопільщини посипано реагентами, мокре.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Зважати на прояви негоди та не виконувати ризикованих маневрів. Якщо у вашого автомобіля досі літні шини – не вирушайте у дорогу.

Особливо це прохання стосується водіїв фур, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу, та блокують автомагістралі.

Наголошуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту, детальніше їхнє розташування можна прочитати ТУТ. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в᾽їздах на територію Тернопільщини.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.