Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Оперативно про стан проїзду дорогами Тернопільщини

Оперативно про стан проїзду дорогами Тернопільщини

Станом на 12 годину проїзд  дорогами Тернопільщини забезпечено у повному обсязі. Дорожнє покриття на автошляхах  державного та місцевого значення мокре.

Снігопад розпочався вдосвіта у північних районах Тернопільщини.

Оперативно і не гаючи часу на дороги у Шумському, Кременецькому, Лановецькому та Збаразькому районах виїхала техніка дорожників. Виконано посипку доріг загального користування. Проїзд для всіх видів транспорту збережено.

Наразі, опади снігу поширились по всій території області. Температура повітря становить від  - 3 до - 5 градусів.

На замовлення Служби автомобільних доріг на всій території області задіяно 106 одиниць техніки підрядних організацій, в тому числі – 59 піскорозкидачів та 33 навантажувачі. Ще 180 дорожніх працівників виконують посипку складних ділянок (спуски,  підйоми, повороти).

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Зважати на прояви негоди та не виконувати ризикованих маневрів. Якщо у вашого автомобіля досі літні шини – не вирушайте у дорогу.

Особливо це прохання стосується водіїв фур, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу, та блокують автомагістралі.

Наголошуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту, детальніше їхнє розташування можна пробачити ТУТ, також створені додаткові спецмайданчики (переважно при в’їздах на територію області), їх є 12.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду у певному напрямку чи потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.