Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Оперативно про стан проїзду дорогами області

Оперативно про стан проїзду дорогами області

Станом на 9 годину ранку проїзд дорогами Тернопільщини забезпечений у повному обсязі.
На замовлення обласної дорожньої служби для оперативного подолання наслідків нічного снігопаду задіяно техніку підрядних організацій ДП «Тернопільський облавтодор», ТзОВ «Техно-Буд-Центр» та ТзОВ «АваксПроф». З ночі на дорогах працювало більше 100 одиниць техніки, з яких  53 – піскорозкидачі.  690 шляховиків виконали ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти). Наразі, шляховики працюють в режимі чергування.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом. Зважати на прояви негоди та не виконувати ризикованих маневрів. 

Особливо це прохання стосується водіїв великоваговиків, які часто не можуть виїхати на складні ділянки доріг через перезавантаженість транспортного засобу, та блокують автомагістралі.

Наголошуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту, детальніше їхнє розташування можна прочитати ТУТ. Також, влаштовано додатково 12 спецмайданчиків при в᾽їздах в область.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду чи допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: ‎(0352) 52-65-32.