Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » На вихідних шляховики стелили асфальт у напрямку Хмельницького

На вихідних шляховики стелили асфальт у напрямку Хмельницького

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього ремонту та ліквідації ямковості.

Так, у суботу та неділю дорожні бригади підрядної організації влаштували 5600 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром на міжнародній трасі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка поблизу населених пунктів Смиківці та Ступки. На територіальній дорозі Городище – Зарваниця – Бучач за вихідні ліквідували 660 метрів квадратних ямковості струменевим методом. Роботи тривають і сьогодні.

«Наразі, поточний середній ремонт продовжуємо на двох дорогах: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамянка та М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Для зручності водіїв роботи проводимо почергово на кожній зі смуг рух», - коментує керівник Служби доріг Богдан Юлик.

Більше 2 тисяч метрів квадратних ямковості вчора ліквідували шляховики на дорогах:

Тернопіль – Скалат – Жванець;

Бережани – Підгайці – Монастириська;

Збараж – Підволочиськ;

Кам’янки – Скалат;

Городище – Зарваниц – Бучач;

Копичинці – Гусятин;

Почаїв – Зборів;

Остріг – Кременець – Почаїв.

Нагадаємо, що цьогоріч заплановано капітально відновити дорогу Р-41 обхід Тернополя. Там, шляховики планують укріпити основу та влаштувати два шари асфальтобетону. Верхній шар покриття чекає і на трасу Тернопіль – Львів (Тернопільська область).