Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » На трасі Тернопіль-Львів знову працює дорожня техніка (фото)

На трасі Тернопіль-Львів знову працює дорожня техніка (фото)

На ділянці між Тернополем і кордоном Львівської області транснаціонального коридору GO highway (Гданськ-Одеса-Миколаїв) відновили роботи. Так, на замовлення Служби автомобільних доріг  у Тернопільській області стартувала остання черга поточного середнього ремонту. Верхнім шаром покриття «накривають» 15 кілометрів.

 

Нагадаємо, минулого року на усій протяжності дороги від Тернополя до кордону з Львівщиною оновили основу дороги та уклали нижній шар покриття. Через несприятливі погодні умови та брак коштів верхній шар покриття постелили лише частково.

 

«У квітні 2018 року верхній шар підрядник уклав на 6 км об’їзної Зборова. Днями Службі автомобільних доріг перерахували кошти на завершення робіт.  На вихідних підрядна організація приступила до влаштування верхнього шару покриття від в’їзду у обласний центр. Після того, як останніх 15 км траси буде з верхнім шаром, на неї нанесуть розмітку, встановлять вздовж нові автопавільйони та замінять дорожні знаки,» – коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

 

Вчора, 30 липня, на трасі Тернопіль-Львів уклали 1200 тонн щебенево-мастикового асфальтобетону.