Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » На обході Тернополя продовжує працювати техніка дорожників

На обході Тернополя продовжує працювати техніка дорожників

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області більше місяця кипить робота на одній із найзавантаженіших трас краю.  Мова йде про дорогу Р-41 Обхід Тернополя. Траса «обгортає» Тернопіль з Півночі і з’єднує автошляхи Тернопіль – Львів та Тернопіль – Кременець. Роботи тут  тривають з середини серпня. Завершити ремонт дорожники планують у жовтні.  

«Обхід Тернополя входить до транснаціонального коридору GO highway, який з’єднуватиме польські Гданськ і Гдиню з українськими Одесою та Миколаєвом. У минулому році ми розпочали ремонтувати першу ділянку хайвею на Тернопільщині. Це –  дорога від Тернополя до Львова. Цьогоріч роботи продовжили і у напрямку Хмельницького. Відновили 38,9 км. До заверення йдуть роботи і на Р-41»,  – коментує керівник Служби доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Станом на 28 вересня на обході Тернополя вже влаштовано 14,5 км вирівнюю чого шару та виконано регенерацію старого покриття. Верхній шар ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон) влаштовано на 9 кілометрах дороги. Сьогодні в роботі задіяно 6 одиниць техніки (3 котки, 1 автогрейдер та 1 гудронатор). Ремонтні роботи не припинятимуться  і у вихідні.

Нагадаємо, що вже кілька років єдиним шляхом для водіїв великогабаритного транспорту через Тернопільську область є траса Р-41. Після того, як Гаївський міст став непридатним для проїзду транспорту, важчого за 8 тонн, перетнути Тернопілля фури і автобуси можуть лише, скориставшись обходом Тернополя.

Поточний середній ремонт дороги дозволить забезпечити комфортний проїзд водіїв усіх видів транспорту через усю область із Заходу на Схід.