Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Дорожні роботи на Тернопільщині 3 вересня

Дорожні роботи на Тернопільщині 3 вересня

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають  роботи з поточного середнього та ямкового ремонту на дорогах державного значення.

Так, сьогодні  роботи з поточного середнього ремонту тривають  на трасі Р-41 обхід Тернополя. Тут, підрядна організація задіяла дві установки РЕКС (регенерація старого покриття), а також установку КМА. Суть роботи механізму КМА в тому, що він змішує знятий старий шар асфальтобетону з гранітними щебеневими матеріалами, цементом та емульсією. Згодом асфальтоукладальник встелює монолітний шар. Така технологія добре зарекомендували себе та широко застосовуються у світовій практиці. Також, на обході Тернополя зплановано влаштувати 1600 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром.

На трасі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка продовжують оновлювати тротуари та влаштування узбічч. Оновлення дорожньої розмітки підрядник виконує поблизу Романового Села рухаючись у напрямку Підволочиська.

У напрямку Львова (дорога М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська) шляховики завершили влаштування ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон).

Струменевим методом шляховики ліквідовують неглибоку ямковість. Працюють дорожні бригади  на трасах Татарів – Косів – Коломия, Тернопіль – Заліщики, Вишнівець – Ланівці, Тернопіль – Скалат – Жванець. За день заплановано усунути 990 метрів квадратних пошкоджень дорожнього покриття.