Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » Дорожні роботи на Тернопільщині 27 червня

Дорожні роботи на Тернопільщині 27 червня

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області тривають роботи з поточного середнього та ямкового ремонту на дорогах державного значення.

Сьогодні, за допомогою установок «Мадпатчер» шляховики ліквідовують ямковість на дорогах Кременець – Біла Церква, Галич – Сатанів та Бережани – Підгайці - Монастириська. Поточний дрібний ремонт (ліквідація просадок, пучин, колійності) триває дорогах Тернопіль – Скалат – Жванець, Вишнівець – Ланівці, Почаїв – Зборів, Галич – Сатанів та Кременець – Біла Церква. За день заплановано ліквідувати 3255 метрів квадратних пошкоджень.

Роботи з поточного середнього ремонту тривають у напрямку Кременця (траса М-19 Доманове – Ковель – Чернівці - Тереблече) ділянка в межах населеного пункту Коханівка Збаразького району. Тут,  дорожники виконують влаштування ЩМА (1500 тонн) на протяжності 1200 метрів.

На дорозі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамʼянка (ділянка Смиківці – Камянки) шляховики вконують земляні роботи та роботи з благоустрою. На цій же дорозі (ділянка поблизу населеного пункту Ступки) триває регенерація старого покриття.