Служба автомобільних доріг
у Тернопільській області

» Прес-центр » новини » 5 вересня шляховики Тернопільщини працюють на повну

5 вересня шляховики Тернопільщини працюють на повну

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області сьогодні тривають роботи з поточного середнього ремонту та ліквідації ямковості.

Так, на  національній трасі Львів – Тернопіль (село Озерна) працює установка РЕКС, за допомогою якої виконується регенерація дорожнього покриття, та фреза. Земельні роботи тривають на ділянці Довжанка-Покропивна вищезазначеної траси.

Ліквідація ямковості  ін’єкційно-струменевим метоом продовжується  на дорогах Тернопіль – Скалат – Жванець (ділянка Гусятин-Скалат), Бучач-Чортків-Скала-Подільська( ділянка Борщів- Скала-Подільська), Тернопіль-Хоростків (через Козівку). Тут сьогодні заплановано ліквідувати 880 метрів квадратних ямковості.

На дорозі Оріховець-Турівка на умовах співфінансування нині шляховики проводять земляні роботи, відновлюють узбіччя та кювети.

 

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей спричинених ремонтними роботами. А також бути уважними та дотримуватись безпечної швидкості руху на ділянках ремонту.